Plush oferta

Plush bez limitu posiada, aż 4 plany taryfowe zaczynające się od 10 zł i kończące na 25 zł miesięcznie. Marka Plusha to jedna ze submarek Plusa. Obecnie oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. W pakiecie otrzymujemy od 15 GB do 20 GB Internetu miesięcznie, a korzystanie z Facebook'a i innych mediów społecznościowych nie zużywa naszego transferu. Dodatkowo w tej cenie Plush oferuje nam nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci! 

Sprawdź ofertę Plusha

Najlepsze oferty w Plush

Jeśli często korzystasz z Messengera, Facebook'a czy Instagrama na pewno zainteresuje Cię ta oferta. Jak wiadomo, samo korzystanie z Messengera, może nam zabrać ok. 1 GB danych miesięcznie. W ofercie Plusha masz to całkowicie za darmo! Dodatkowo jeśli przenosisz numer z innej sieci, przez 3 miesiące nic nie płacisz. 

W głównej mierze oferta Plusha skierowana jest do osób, które: 

Dużo korzystają z Messenger'a
Słuchają muzyki z YouTube
Dużo korzystają z Instagrama
Dużo rozmawiają przez telefon
Lubią SMS-ować

Dodatkowe gratisy

Jeśli Twoja połówka nie ma numeru w Plushu to możecie skorzystać z oferty Rabat dla DUETU. Otrzymacie dwa abonamenty w cenie 40 zł miesięcznie z umową bez zobowiązań! Zawsze też można zrobić sobie przerwę w płaceniu abonamentu, wystarczy wysłać sms o treści WAKACJE na specjalny numer i to wszystko. W ofercie Plusha znajdziemy zarówno oferty z telefonem i bez, od Ciebie zależy jak jest wygodniej. Huawei P9 Lite w abonamencie wynosi tylko 18 zł miesięcznie! 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sieci Plush, przejdź na stronę główną. Jeśli już poznałeś Plusha, zobacz aktualne promocje.

Zobacz aktualne promocje

Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w kometarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *